Od projektu po realizację

Aby marzenia o budowie własnego domu stały się realne należy najpierw wybrać projekt. Można wybrać projekt z wielu ,które znajdziecie państwo w internecie .W tak dużej ilości projektów nie będzie łatwo zdecydować się na ten właściwy , ale jak już się to uda, marzenia o budowie domu stają się łatwiejsza. Taki projekt mogą przesłać Państwo do nas a my go wycenimy, aby przed zakupem projektu poznać koszty budowy domu. Wystarczy wysłać do nas maila z linkiem do projektu, a my w ciągu 2-3 dni przygotujemy wycenę domu.

Z firmą Domex-Bizar mogą Państwo zrealizować budowę domu od początku do końca. Zatem jeżeli wybrany projekt nie spełnia Państwa oczekiwań w 100% proponujemy wykonać adaptację gotowego projektu, nanieść wszystkie zmiany, które sprawią, że wybrany projekt będzie spełniał Państwa oczekiwania. Oczywiście można zrealizować to u nas z naszą firmą.

Po zaakceptowaniu przez Państwa zmian oraz nowej koncepcji przygotowujemy wycenę projektu tak, żeby mogli Państwo zapoznać się z kosztami budowy.

Jeżeli koszty budowy domu oraz ewentualne zmiany projektowe są dla Państwa akceptowalne podpisujemy umowę na realizację. W ramach tej umowy, bez dodatkowych kosztów, możemy załatwić dla Państwa, przyłącza (elektryczne, wodne, gazowe, kanalizacyjne).
Po podpisaniu umowy przechodzimy do tego co najważniejsze czyli rozpoczynamy realizację w uzgodnionym uprzednio terminie. Zazwyczaj budowa jest dzielona na trzy etapy: stan surowy, stan deweloperski oraz prace wykończeniowe pod klucz Zapraszamy do współpracy!
Zadzwoń pod 608846021 lub 696048946 zadaj pytanie lub wyślij maila.